Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Zdejmowanie blokady SIM, FRP, iCloud w telefonach, tabletach

Zdejmowanie blokady SIM

Jak każdy wszechstronny serwis iPhone i serwis naprawy telefonów różnych modeli, oferujemy nie tylko usuwanie awarii w telefonach wszelkich modeli. W naszej ofercie znajduje się także usługa zdejmowania blokady SIMlock w telefonach, na którą jest ciągle spore zapotrzebowanie.

 

Zdejmowanie blokady FRP (Google)

Zdarza się, że kupisz telefon, po którego zresetowaniu powraca konto Google. Kontaktujesz się ze sprzedawcą, ale on nie pamięta danych, bądź kontakt się urwał. Zdarza się, że czasem sam zapomnisz telefonu. Jeśli jest to telefon firmowy po pracowniku, którego już nie ma nie oznacza to, że zablokowany telefon jest już spisany na straty! Wychodzimy na przeciw temu! Jesteśmy w stanie usunąć konto bez możliwości zalogowania się! Koszt usługi zależny jest od modelu i systemu operacyjnego aktualnie zainstalowanego na urządzeniu.

SKONTAKTUJ SIĘ z nami i dowiedz się jaki jest koszt usunięcia blokady FRP! 884792945

 

Usługi dotyczące wszystkich modeli

Obecnie nowoczesne telefony rzadko już posiadają blokadę SIMlock, uniemożliwiającą korzystanie z nich osobom posiadającym kartę w sieci innej niż operatora będącego w umowie z producentem telefonu. Jest to związane z możliwością przenoszenia numerów. Ciągle jednak wiele osób kupuje i posiada telefony, które mają blokadę SIM, a jest to bardzo uciążliwe. Nasz punkt naprawy telefonów oferuje profesjonalne, szybkie, a przy tym niedrogie usuwanie blokady. Z naszych usług można skorzystać bez względu na posiadany model, gdyż jesteśmy nie tylko serwisem IPhone, Xiaomi, Samsung. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie i nieprzeciętne umiejętności w pozbawianiu niepożądanej blokady wszelkich modeli.

Dlaczego warto nas wybrać?

W sieci znaleźć można mnóstwo porad, jak samodzielnie ściągnąć SIMlocka, jednak wielu naszych klientów przekonało się już, że można niechcący zablokować telefon. Tylko doświadczony serwisant z punktu naprawy telefonów jest w stanie zmienić oprogramowanie i usunąć skutecznie blokadę Google, dając przy tym gwarancję, że nie powróci ona po ponownych zmianach w systemie. Poza tym, korzystając z wątpliwych porad zamieszczonych na stronach internetowych, w najlepszym razie można nie uzyskać żadnych skutków, a w najgorszym – mocno sobie zaszkodzić. Wiele z takich stron bazuje także na zachęcaniu do wysyłania smsów bądź ściągania programów. Może to narazić na straty finansowe albo zawirusować telefon bądź komputer. Przestrzegamy przed takimi praktykami i wszystkich, którzy chcą pozbyć się blokady SIM w swoim telefonie, zachęcamy do wizyty w naszym punkcie naprawy telefonów. Nasi specjaliści szybko poradzą sobie z tym problemem, bez względu na to, czy blokada znajduje się w nowoczesnym telefonie, czy w aparacie starszej generacji.