Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Wymiana szkła hartowanego w telefonie

Szkło hartowane na Twój telefon, wymiana szkła hartowanego w telefonie

Oferujemy usługę wymiany szkła hartowanego na ekran Twojego telefonu. Dlaczego szkło hartowane jest tak istotne dla bezpieczeństwa telefonów iphone, Samsung lub innych kosztownych urządzeń? Szkła hartowane do telefonów skutecznie chronią ekran przed skutkami upadków i zarysowań, a tym samym pozwalają oszczędzić na kosztach ich wymiany.

Szkło hartowane iPhone

Wymiana ekranu iPhone jest bardzo kosztowna. Dlatego trzeba wybrać dobrą ochronę dla telefonu, ponieważ akcesoria do iPhone są dużo tańsze niż jego naprawa. Oczywiście bezpieczeństwa telefonu chroni dodatkowo dedykowane etui iPhone, które zabezpiecza nie tylko przód i ekran telefonu, ale każdy jego element. Warto kupować również inne gadżety do telefonu, które nie tylko go odpowiednio ozdobią zgodnie z naszym gustem, ale również dodatkowo zabezpieczą.

Szkło hartowane dla różnych modeli telefonów

Ile kosztuje wymiana szybki w iphone 6s 7 czy 8? A może czeka Cię wymiana wyświetlacza samsung galaxy s7? Takie pytania zadają sobie użytkownicy telefonów, którzy zawczasu nie zadbali o bezpieczeństwo ekranu swojego urządzenia. Dziś już wiemy, że można swój telefon ochronić szkłem hartowanym, dopasowanym do modelu telefonu. W naszej ofercie posiadamy szkła hartowane do większości modeli na rynku. Oferujemy szkło hartowane samsung galaxy s8 plus s7 edge, s6, s5 czy s4, szkło hartowane sony xperia Z5, czy szkło hartowane nexus 4 i 5. Chętnie wymieniamy, dobierając najlepszy rozmiar i jakość szkła, aby najlepiej chroniło Twój telefon, nawet jeśli intensywnie go używasz.

Gadżety do telefonu

Nie tylko jednak ochrona, ale również upiększenie telefonu i nadanie mu indywidualnego charakteru – to często cel użytkowników. Service-GSM sklep to ogromna oferta akcesoriów i gadżetów, które pozwolą zmienić telefon, nadać mu wybrany kolor i kształt poprzez zakup odpowiedniego etui do telefonu. Oferujemy liczne akcesoria do telefonów nokia, samsung czy sony xperia.

Zapraszamy do nas!

Teraz szkło hartowane o grubości 0,33mm i twardości 9h oferujemy w cenie tylko 25 zł, wymiana szkła hartowanego w telefonie jest w cenie!