Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Wymiana obudowy telefonu

Obudowy do telefonów – wymiana

Estetyczny wygląd telefonu jest dla jego posiadacza nie mniej ważny niż sprawne działanie. Jest to tym ważniejsze w przypadku nowoczesnych telefonów. Na lśniących, czy matowych obudowach łatwo można zauważyć wszelkie rysy, a ponieważ są one stosunkowo mało odporne na uszkodzenia, łatwo jest obudowę uszkodzić. Wówczas nawet najbardziej designerski smartfon nie wygląda dobrze i konieczna jest wymiana obudowy iPhone 5s czy innego dowolnego modelu.

Profesjonalna wymiana – szybko i sprawnie

Niektóre osoby starają się samodzielnie wymienić obudowę, ale wówczas łatwo jest o uszkodzenie telefonu. Wymiana obudowy iPhone 6 i innych telefonów wymaga bowiem dużo zręczności i uwagi, dobrze jest też dysponować odpowiednimi narzędziami, które umożliwią precyzyjne działania bez narażenia mechanizmu telefonu na niebezpieczeństwo. O te zaś bardzo łatwo, kiedy więc chcesz wymienić korpus iPhone 6 czy innego telefonu, polecamy wizytę w naszym serwisie iPhone. Nasi doświadczeni specjaliści zrobią to dla Ciebie na poczekaniu, a jeśli akurat nie będziemy mieć na stanie potrzebnych do tego akcesoriów, sprowadzimy je w ciągu zaledwie doby. Wymienimy obudowę iPhone 6 i każdego innego telefonu szybko, sprawnie i z pewnością, że Twojemu smartfonowi możemy nadać większej wartości.

Polecamy nasze usługi

Nasz punkt naprawy telefonów posiada korpusy do telefonów różnych marek, nowoczesnych, jak i starszej generacji. Możesz więc mieć pewność, że twój telefon dzięki naszej interwencji zyska nową obudowę, a więc świetny wygląd oraz bezpieczeństwo. Nowa, pozbawiona wszelkich uszkodzeń obudowa lepiej chroni mechanizm telefonu niż stara, zdecyduj się więc na to niezwłocznie. Polecamy odwiedzić nasz serwis iPhone tym bardziej, że ceny usługi wymiany obudowy telefonów, jaką oferujemy, są przystępne. Możesz to sprawdzić dzwoniąc do nas i pytając o wycenę. Zdecyduj się na to zarówno wtedy, gdy chcesz lepiej chronić swój telefon albo zapewnić mu znowu świetny wygląd, jak i wówczas, gdy aktualnie posiadana obudowa znudziła Ci się. Polecamy nasze obudowy i etui do telefonów.

Polecamy nasze usługi!