Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Wymiana baterii

Nie w każdym modelu smartofna, telefonu czy tabletu istnieje możliwość zdjęcia przez Użytkownika klapki i wymiany baterii na nową. Większość telefonów, tabletów dzisiaj ma przyklejoną klapkę, bądź zamocowaną na silne zatrzaski i małe śrubki, a bez odpowiednich narzędzi nie ma możliwości demontażu starej baterii i zastąpienia jej nową.

 

Wychodzimy naprzeciw Klientom, którzy mają problem z baterią w swoim tablecie, czy telefonie! Nasz serwis zajmuje się nie tylko wymianą wyświetlaczy, szybek, czy regeneracją modułów wyświetlaczy, ale również usuwaniem wszystkich innych usterek występujących w telefonach, czy tabletach. Spuchnięta bateria, krótki czas pracy urządzenia, wybrzuszony wyświetlacz, wyłączający się telefon na mrozie i gdy mu “za ciepło”, skokowe rozładowywanie i ładowanie baterii, brak możliwości uruchomienia, naładowania telefonu, tabletu to tylko jedne z popularniejszych przyczyn zużycia baterii zmuszających Użytkownika do jej wymiany.

 

Wymiana baterii w urządzeniach marki Apple iPhone iPad, Samsung, SONY, Xiaomi, Huawei, LG, OnePlus, Meizu, Lenovo, HTC czy innych producentów nie stanowi dla nas żadnego problemu, a większość z nich jestesmy w stanie wymienić od ręki! Preferujemy dokonywanie napraw na oryginalnych częściach, które cechują się odpowiednimi parametrami podzespołów.

Ceny wymiany baterii w wybranych modelach znajdują się w zakładce CENNIK. Jeśli na liście nie znajdziesz swojego modelu telefonu czy tabletu ZADZWOŃ 884792945!

(ceny mogą ulegać zmianom, dlatego spytaj się o ich aktualne wartości, by się upewnić)