Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Skup/sprzedaż/lombard/komis telefonów tabletów laptopów konsol

Skup starych telefonów komórkowych i tabletówSkup/komis telefonów, laptopów, konsol i tabletów to miejsce, gdzie w bezpieczny sposób pozbędziesz się telefonów/tabletów/laptopów zajmujących niepotrzebnie miejsce w szufladach, a dodatkowo na tym zarobisz! Przyjmiemy każdą ilość NOWYCH z przedłużenia umowy, używanych, uszkodzonych (NIE STARSZYCH NIŻ 4 LATA) i sprawnych urządzeń. W dobie smartfonów i wciąż prężnie rozwijającej się technologii, każdy z nas, chcąc nadążyć za najnowszymi trendami, posiada w domu nawet kilka nieużywanych telefonów, tabletów, laptopów, konsol.

Skup telefonów komórkowych/tabletów/laptopów

Nasz skup telefonów komórkowych to komis, w którym można pozostawić nie tylko najnowsze smartfony, ale również przynieść modele klasyczne, które dawno wyszły już z użytku (jedynie sprawne) Skup nowych/używanych telefonów komórkowych/tabletów jest dla nas równie ważnym segmentem handlu, jak skup telefonów używanych czy też nowych, które otrzymali Państwo np.  jako nieudany prezent lub zbędny gratis do umowy telekomunikacyjnej, albo z przedłużenia umowy.

Zajmujemy się także skupem telefonów uszkodzonych, nie nadających się już do naprawy. Skup uszkodzonych telefonów (NIE STARSZYCH NIŻ 4 LATA) pozwala zarobić na ich pozbyciu się, gdy naprawa dla klienta jest średnio opłacalna. Za uszkodzony telefon, postaramy się zaproponować możliwie najwyższą cenę. Stare telefony komórkowe, skupujmy TYLKO SPRAWNE.  Zalegające tablety, laptopy, czy telefony komórkowe o wysokim stopniu zużycia zostają poddane recyklingowi w sposób bezpieczny dla środowiska.

Odwiedzając Service-GSM, nie trzeba martwić się o dane, konta, blokady, hasła telefonów komórkowych zapisane w pamięci urządzenia. Nie przepadną, nawet jeśli nie potrafią Państwo ich skopiować. Pomożemy przenieść je do nowego urządzenia lub na pamięć obecnego urządzenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego komisu, skupu, sprzedaży, serwisu gsm gwarantującego wysokie ceny skupu i wysoką jakość napraw tabletów i telefonów komórkowych. Odpowiemy na wszelkie pytania, wycenimy sprzęt na miejscu i zagwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z dokonanej transakcji. U nas każdy klient znajdzie indywidualne rozwiązania, dopasowane do jego potrzeb.

Napisz do nas lub jeśli chcesz uzyskać najszybciej informacji – zadzwoń na 884 792 945 / 791 305 230!

Zaznacz niniejszą zgodę abyśmy mogli skontaktować się z Tobą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."