Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Usługi

Usługi              

Oferujemy naprawy telefonów większości modeli najpopularniejszych marek, w tym telefonów:

Samsung, Apple iPhone, Sony, LG, Xiaomi, Huawei, Meizu, Lenovo, Asus, Nokia, Motorola i wielu innych!

Naprawa telefonów zalanych, pękniętych i uszkodzonych w wyniku wszelkich wypadków i awarii. Wymieniana wyświetlacza, szybki i wszystkie podzespoły w uszkodzonych telefonach. Pomagamy również w doborze najlepszych akcesoriów z naszego, szerokiego asortymentu.

Nasze usługi:

Zapewniamy szybką realizację naszych usług i informowanie na bieżąco o postępach w naprawie. Dzięki temu każda usługa wykonana jest w ustalonym terminie, bez opóźnień i problemów. Staramy się, aby nasi klienci jak najszybciej odzyskali sprawny telefon lub tablet oraz zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby nasza praca nie łączyła się z reklamacjami.

Każdą naprawdę Twojego telefonu lub tabletu traktujemy jako nowe wyzwanie, dlatego nie działamy schematycznie – każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie po wykonanej wcześniej diagnozie.

Oferujemy konkurencyjne ceny i indywidualną, szybką wycenę.

Zapraszamy do kontaktu – do wyboru wypełnienie formularza zapytania, kontakt telefoniczny lub wizyta w naszym stacjonarnym serwisie!

Oferujemy pomoc w naprawie telefonu lub tabletu na miejscu w naszym punkcie, w przejściu podziemnym SKM Wzgórze Świętego Maksymiliana lub zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia zdalnego.