Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

O Nas

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy zespołem specjalistów, doświadczonych w pogwarancyjnych naprawach telefonów komórkowych, tabletów, a także latopów i kosol do gier. Obsługujemy niemal wszystkie marki, w tym te najpopularniejsze: Samsung, Apple iPhone, LG, SONY, HTC, Nokia, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Dell, Meizu i wiele innych. Na miejscu wymieniamy większość podzespołów lub w ciągu doby sprowadzamy te, których nie posiadamy, dlatego naprawa trwa wyjątkowo krótko.

 

Czas realizacji

Czas realizacji

Dbamy o Twój czas i informujemy o aktualnym stanie naprawy, niektóre naprawy jesteśmy w stanie wykonać na miejscu!
Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość świadczonych usług, przyjdz i przekonaj się sam!
Sprzedaj swój telefon

Sprzedaj swój telefon

Znudził się Tobie stary telefon, bądź nie nadaje się już do użytku? Chętnie odkupimy go od Ciebie!
Akcesoria

Akcesoria GSM

Przyjdz i wyposaż swój telefon w akcesoria najwyższej jakości w przystępnych cenach!

 

Padła ładowarka? Mamy ją! Porwało się lub znudziło etui? Mamy kilkaset wzorów i faktur! Kabel nie dosięga zza kanapy? Mamy dłuższe! Posiadamy szeroki segment akcesoriów czołowych producentów! Etui, ładowarki sieciowe, samochodowe, szkła hartowane nano, 3D-9D kable, słuchawki, power banki, karty pamięci i wiele innych!

Przyjdź i wyposaż swój telefon w akcesoria najwyższej jakości w przystępnych cenach!

Nasz serwis GSM powstał z myślą o klientach, którzy cenią swój czas i pieniądze. Stawiamy na sprawną, wysokiej jakości obsługę w niewygórowanej cenie. Część napraw wykonujemy od razu, pozostałe w krótkich terminach, na bieżąco informując klienta o postępach prac.

Szeroki asortyment akcesoriów dodatkowych pozwala na wyposażenie telefonu w wybrane dodatki, w tym ciekawe obudowy do wielu modeli, etui i inne akcesoria, które zwiększą komfort użytkowania. Dbamy również o bezpieczeństwo urządzeń, oferując wysokiej jakości szkła hartowane, które pozwalają ochronić telefon przed stłuczeniem podczas upadku. Nasi specjaliści chętnie doradzą w najlepszym wyborze akcesoriów GSM.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, starając się wybrać najlepsze rozwiązanie. Stawiamy na solidność i najwyższą jakość obsługi, dlatego dajemy pisemną gwarancję na wykorzystywane w naprawach podzespoły oraz trwałość naprawy.

Przyjmujemy zlecenia naprawy wielu telefonów, zarówno tych starszych, jak i najpopularniejszych, nowoczesnych smartfonów. Zarówno wymiana wyświetlacza w modelach iPhone, jak i naprawa najnowszych modeli telefonu Samsung nie jest dla nas problemem!

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia naszego punktu osobiście. W naszym serwisie napraw telefonów szybko wycenimy usterkę, określimy termin naprawy i wyposażymy telefon w najlepszej jakości akcesoria.

WAŻNE INFO!

Przed przyjazdem do nas bardzo prosimy się najpierw z nami skontaktować!