Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Naprawa telefonów tabletów iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, LG etc. Trójmiasto

Nowoczesne telefony mają wiele zalet, ale jedną poważną wadę – nie są specjalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne.  Co zrobić, kiedy zepsuje się telefon lub tablet? Jest potrzebna na przykład wymiana szybki, wyświetlacza, pękł dotyk, a może jest uszkodzone gniazdo ładowania USB? Kiedy telefon jest jeszcze objęty ubezpieczeniem, nie jest to problem, ale gdy ta już wygasło, konieczne jest poszukanie rzetelnego punktu naprawy telefonów. Wtedy z naszą ofertą wkraczamy my – naprawa telefonówserwis iPhone, tj. wszelkich dostępnych na rynku modeli telefonów.

Naprawa wszystkich modeli

W naszej ofercie znaleźć można usługę naprawiania wszelkich modeli telefonów.

Najczęściej zgłaszają się do nas oczywiście posiadacze telefonów wiodących marek, jak Apple iPhone, iPad, LG, Samsung, Sony, Xiaomi czy Huawei, HTC, ASUS. Jeśli posiadasz telefon jakiejkolwiek marki, możesz zgłosić się do serwisu gsm, naprawa telefonów, tabletów, laptopów GDYNIA Trójmiasto!

Nasz zespół doświadczonych specjalistów specjalizujący się w naprawie telefonów na pewno będzie w stanie ocenić, na co choruje Twój laptop, tablet, czy telefon. Sprawi też, że znów będzie on działał bez zarzutu dzięki naprawa i wymiana wyświetlacza, szyby wymianie ekranu Samsung S7 Edge, S8, S9 PLUS, Note 8 czy usunięciu wszelkich innych awarii.

Szybkie usługi

Ceniąc czas naszych klientów i wiedząc, że nikt nie może zbyt długo obejść się bez sprawnie działającego telefonu. Nasz pogwarancyjny serwis Samsung, Xiaomi, Huawei Soony, LG, iPhone większości napraw telefonów dokonuje od ręki. Bez względu na to, czy chodzi o usunięcie uszkodzenia mechanicznego, na przykład wymiana szyby wyświetlacza iPhone 7, 8 plus, X; przycisk HOME, obudowa, głośnik, lightning, gniazdo ładowania! czy o awarię wewnątrz telefonu, działamy szybko i sprawnie. Mamy duży zasób części zamiennych i podzespołów, takich jak ekran telefonu różnych marek, czy podzespoły do wymiany ekranu. Jeśli zaś czymś aktualnie nie dysponujemy, i tak jesteśmy w stanie dokonać naprawy telefonów bardzo szybko.

Twój telefon lub tablet został zalany? Nic straconego! Im szybciej dostarczysz urządzenie do serwisu, tym skuteczniejsza i pewniejsza może okazać się jego naprawa! Urządzenie rozbieramy  na poszczególne części i czyścimy je odpowiednimi narzędziami przy pomocy odpowiednich środków. W 90% już takie działanie daje pozytywne efekty. Nie zawsze rozlanie cieczy, czy upuszczenie urządzenia do wody kończy się utratą zalanego telefonu, czy tabletu!

Dzięki doskonałym kontaktom z dystrybutorami części zamiennych i akcesoriów do telefonów, sprowadzamy potrzebne elementy w ciągu zaledwie doby. Gwarantujemy więc, że po zgłoszeniu się do nas będziesz mógł cieszyć się swoim świetnie działającym smartfonem!