Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Naprawa i wymiana wyświetlacza, szybki w telefonach

Posiadanie telefonu dotykowego to świetna sprawa, ale ciągłe stukanie w ekran i przesuwanie po nim palcami nieuchronnie prowadzi do porysowania i zniszczenia wyświetlacza. Dlatego zalecamy, by zainwestować w specjalne dodatki do telefonu i ochronę na telefon, jak folie na wyświetlacz czy szkło hartowane o grubości 0,3 mm, twardości 9H, Flexible Glass

Jednak jeśli nawet się tego nie zrobi, nie trzeba się tym martwić, gdyż nasz serwis iPhone jest w stanie usunąć każdy defekt telefonu dotykowego.

Jest potrzebna wymiana na nowy, naprawa wyświetlacza do Samsung S7 edge S8 S9, S10 plus, S20 ULTRA, bo stary nie nadaje się już do użytku? Porysowany ekran może sprawić, że dotyk nie będzie działał na Twoim telefonie!

Nasza oferta to naprawa ekranu iPhone 7 8 Xs MAX 11 PRO i wszelkich innych telefonów. Możemy zregenerować dla Ciebie wyświetlacz lub wymienić go na nowy.

Sprawne przywrócenie telefonu do doskonałego stanu

Nasz serwis naprawa telefonów znany jest z szybkiej realizacji usług, nie musisz więc obawiać się, że gdy zechcesz wymienić ekran do iPhone 6s,  7, 8 plus Xs MAX, SE 11 PRO naprawić wyświetlacz, będziesz musiał na długo zostawić nam swój telefon.

WYMIANA WYŚWIETLACZA ZAJMUJE NAM OD 20 OD 60 MINUT!

Nasz serwis iPhone dba o zadowolenie klientów, dlatego oferujemy bogatą gamę akcesoriów do telefonów i większość napraw jesteśmy w stanie wykonać od razu. Zgłoś się więc do nas jeśli potrzebujesz wymiany ekranu w swoim smartfonie, a całkiem możliwe, że już po kilku chwilach będziesz mógł cieszyć się zupełnie nowym wyglądem telefonu i jego niezawodnym działaniem. Wyraźny, pozbawiony defektów wyświetlacz to podstawa!

Wymiana szybki iPhone 7, 8 plus, Xs MAX, 11 PROna przykład gdy dojdzie do jej stłuczenia czy pęknięcia, co przydarza się wielu posiadaczom smartfonów, nie jest dla nas żadnym problemem. Nowoczesne telefony łatwo można upuścić i często nie są one w stanie przetrwać zderzenia z twardym podłożem. Szyba jednak często można wymienić i w tańszy sposób dokonać naprawa wyświetlacza poprzez regenerację.

Jeśli jednak dojdziemy do wniosku, że nie jest to opłacalne, możemy zaoferować Ci wymianę ekranu iPhone 6S, 7, 8, X Max, 11 PRO  i każdego innego modelu, w dodatku w doskonałej cenie.

Jesteśmy bardzo konkurencyjni pod względem czasu, jakości i kosztów napraw, dlatego na pewno po zapoznaniu się z naszym cennikiem uznasz, że jest to najlepszy serwis naprawy telefonów w Trójmieście, sprawdź sam – opinie w Google, Facebook nie kłamią! 🙂