Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Akcesoria do telefonów

WAŻNE INFO!

Przed przyjazdem do nas bardzo prosimy się najpierw z nami skontaktować!

W obecnej sytuacji  wychodzimy naprzeciw jako MOBILNY SERWIS.

Jeśli nie możesz lub obawiasz się wyjścia z domu, oferujemy usługę naprawy DOOR TO DOOR, odbierzemy Twój laptop|telefon|tablet|konsolę i odwieziemy po naprawie pod drzwi! Część napraw jesteśmy w stanie wykonać OD RĘKI!

Istnieje również możliwość wysyłki uszkodzonego urządzenia do nas należy skontaktować się pod 884 792 945.

Akcesoria do telefonów, smartfonów i tabletów

Akcesoria do telefonów komórkowych i tabletów to nie tylko upiększanie ulubionego sprzętu, ale przede wszystkim ich ochrona i komfort użytkowania! Dobre etui, folia, szkło hartowane zabezpiecza przed uszkodzeniem Świetnej jakości słuchawki czy dobra ładowarka samochodowa pozwala na komfort i wygodę podczas korzystania z telefonu i stały dostęp do jego funkcji.

W naszym serwisie nie tylko naprawiamy uszkodzone urządzenia, ale również oferujemy liczne akcesoria do większości marek telefonów, w tym Samsung, Apple iPhone, LG, SONY, HTC, Nokia, Huawei, Xiaomi, Meizu i wielu innych.

W naszej ofercie akcesoriów znajdziesz:

  • szkła hartowane nano, pro, 3D, 5D oraz folie zabezpieczające 3MK, Spigen, Nillkin, etc., które skutecznie chronią telefon przed zniszczeniem podczas upadku
  • najwyższej jakości etui do telefonów, w dużej palecie kolorów, wzorów i faktur
  • oryginalne kable dla różnych wersji telefonów i tabletów oraz zamienniki
  • oryginalne słuchawki Samsung, Huawei, SONY, Mi, Remax do telefonów, które gwarantują wysokiej jakości dźwięk
  • oryginale ładowarki sieciowe i samochodowe do każdego urządzenia
  • baterie do różnych modeli telefonów i wiele innych!

Wszystkie powyższe akcesoria są dostępne w naszym punkcie w licznych modelach i dla większości telefonów komórkowych na rynku. Jeśli nie posiadamy danego modelu aktualnie w ofercie, będzie ona dostępna specjalnie DLA CIEBIE!

Nasza oferta to wyselekcjonowane najwyższej jakości produkty, wyłącznie uznanych producentów. Stawiamy na jakość usług i oferowanych produktów, dlatego polecamy akcesoria dobrze wykonane, trwałe i bezpieczne podczas użytkowania.

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego dokładnie sprawdzamy produkty, które wprowadzamy do naszego asortymentu. W naszym serwisie nie tylko kupisz akcesoria do tabletów, telefonów, ale również otrzymasz niezbędną pomoc w wyborze najlepszego dla Twojego sprzętu.