Zadzwoń +48 884 792 945
biuro@service-gsm.pl     +48 884 792 945

Kontakt

WAŻNE INFO!

Przed przyjazdem do nas bardzo prosimy się najpierw z nami skontaktować!

W obecnej sytuacji  wychodzimy naprzeciw jako MOBILNY SERWIS!

Jeśli nie możesz lub obawiasz się wyjścia z domu, oferujemy usługę naprawy DOOR TO DOOR, odbierzemy Twój laptop|telefon|tablet|konsolę i odwieziemy po naprawie pod drzwi! Część napraw jesteśmy w stanie wykonać OD RĘKI!

Informacji o usługach oraz wstępnej wyceny dokonujemy już podczas kontaktu mailowego lub telefonicznego!
W ten sposób oszczędzasz czas i dokładnie wiesz ile zapłacisz za naprawienie usterki.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego oraz odwiedzin w naszym punkcie serwisowym.

Znajdujemy się w:

 • Gdynia – Wkrótce nowy adres!

 

Service-GSM

GDYNIA

Centrum Handlowe
ul. Plac Górnoślaśki 24,
Ortowo Pawilon 39

  Zaznacz niniejszą zgodę abyśmy mogli skontaktować się z Tobą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."

  Godziny otwarcia
  Pon-Pt: 10-18:00
  Kontakt:
  +48 884 792 945
  Mail: biuro@service-gsm.pl